Шановні колеги!
Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який запроваджено з 05:30 24 лютого 2022 року, інформуємо, що в умовах правового режиму воєнного стану освітній процес, який проводить Рівненська філія кафедри анестезіології та інтенсивної терапії (АІТ) факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, продовжує свою роботу в штатному режимі. Цикли тематичного удосконалення лікарів-анестезіологів проводитимуться згідно розкладу, слухачі КПК за можливістю можуть виконувати завдання в самостійному режимі.
РІВНЕНСЬКА ФІЛІЯ КАФЕДРИ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ФАКУЛЬТЕТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ім. ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Цикли тематичного удосконалення і передатестаційні цикли лікарів-анестезіологів проводить Рівненська філія кафедри анестезіології та інтенсивної терапії (АІТ) факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, яка знаходиться в Рівненській обласній клінічній лікарні ім. Ю. Семенюка за адресою:
м. Рівне, вул. Київська, 78-Г.
Дата | Назва курсів | Кількість балів БПР |
---|---|---|
05.02.2024 - 19.02.2024 | ТУ «АНЕСТЕЗІОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ та ІТ В АКУШЕРСТВІ» | 50 |
29.04.2024 - 13.05.2024 | ТУ «РЕСПІРАТОРНА ТЕРАПІЯ» | 50 |
14.10.2024 - 28.10.2024 | ТУ «ПОЛІТРАВМА: СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ERAS-ТЕРАПІЇ» | 50 |
16.12.2024 - 30.12.2024 | ТУ «ШОК: КЛІНІКО-ПАТОФІЗІОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ІТ» | 50 |
ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ:
надсилайте заявку на електронну пошту
goaaro@gmail.com з поміткою "На курси"
або телефонуйте за номером 093-157-69-43
(Рижковський Андрій Володимирович)
ТЕМАТИЧНІ УДОСКОНАЛЕННЯ (КУРСИ),
які проводитимуться на Рівненській філії кафедри АІТ ФПО ЛНМУ ім. Данила Галицького у 2024 році
Завідувач ВАІТ КП "РОКЛ ім. Ю. Семенюка" РОР Мельничук А. В., голова ГО «Асоціація анестезіологів Рівненської області» відкриває позачерговий навчальний цикл для лікарів-анестезіологів.
У серпні 2023 року лікарі-анестезіологи зі всієї Рівненщини у рамках безперервного професійного розвитку мали змогу взяти участь у навчаннях, присвячених питанням нейропротекції та механічної тромбектомії при ішемічному інсульті.
Запрошені спікери:
лікар-анестезіолог, м. Одеса - Йовенко І.О.
лікар-нейрохірург, м. Львів - Нетлюх А. М.
Анестезіологам потрібно вміти швидко приймати рішення в складних ситуаціях, тому вони завжди готові удосконалювати свої знання: відвідувати конференції, семінари, слухати лекції і читати сучасну медичну літературу - адже це все стане в нагоді.
"Основні напрямки інтенсивної терапії при гострому панкреатиті". Спікер: Підгірний Я.М. - доктор медичних наук, професор Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, голова комітету з інтенсивної терапії ГО "Асоціація анестезіологів України".
Офлайн-лекція, тема "Післяопераційне знеболення. В чому секрет успіху?" Спікер: Гріжимальський Є.В. - кандидат медичних наук, завідувач ВАІТ пологового будинку "Лелека", член ESA, інструктор BLS від європейського ради з реанімації (ERC) з 2018 року.
Організатори циклу навчань анестезіологів Рівненщини у рамках БПР - завідувач ВАІТ РОКЛ ім. Ю. Семенюка Мельничук Анатолій Володимирович та лікар-анестезіолога відділення АІТ РОКЛ ім. Ю. Семенюка Рижковський Андрій Володимирович.
Щорічно до 1 березня лікарі звітують до відділу кадрів про набрані бали за попередній рік
Лікарям у 2024 році для атестації треба мати 150 балів БПР:
100 балів за 2020 і 2021 роки та 50 балів за 2022 та 2023 роки.
Наказ МОЗ України № 1640
від 09.09.2022
«Про внесення зміни до Порядку проведення атестації лікарів»
Наказ МОЗ України № 1114 від 28.06.2022"Про затвердження програм підготовки в інтернатурі за спеціальностями «АІТ»
Наказ МОЗ України № 1415 від 04.08.2022 "Про особливості атестації працівників сфери охорони здоров’я та продовження терміну дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану"
Наказ МОЗ України N 539
від 29.03.2022
«Про особливості проведення циклів спеціалізації за деякими лікарськими спеціальностями в умовах воєнного стану»
Перелік документів атестаційної справи
- письмова заява, написана від руки на ім'я Голови АК;
- атестаційний листок;
- копія диплома;
- копія трудової книжки;
- копія сертифіката лікаря-спеціаліста або посвідчення про наявність кваліфікаційної категорії (за наявності);
- особисте освітнє портфоліо з результатами проходження БПР;
- копії документів, що підтверджують обліковані бали БПР;
- дві фотографії розміром 3 х 4 см ;
- папка для документів (з карманчиком)
Щоб пройти переатестацію, лікар повинен за певний період часу набрати необхідну для своєї категорії кількість балів. Підтвердження категорії проводитьсяодин раз на 5 років.
Лікарі, які бажають пройти атестацію на присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії, подають документи до атестаційної комісії за два місяці до початку її роботи або за два місяці до закінчення терміну дії посвідчення.
Професійний розвиток лікарів має бути безперервним у часі, це складова медичної професії. Медична наука та технології розвиваються швидкими темпами, і ефективному лікарю необхідно постійно оновлювати знання, навички, розвиватися. Лікар має право на підвищення кваліфікації, перепідготовку, отримувати формальну, неформальну та інформальну освіту.
СПОСОБИ НАВЧАННЯ:
- науково-практичні конференції;
- дистанційні онлайн-курси;
- навчання на симуляційних тренінгах, майстер-класах, семінари;
- цикли ТУ (курси) на факультетах та у закладах післядипломної освіти тривалістю 1-2 тижні;
- навчання, стажування в університеті чи закладі охорони здоров’я - в Україні або за кордоном;
- публікація статті, огляду в журналі з імпакт-фактором (індекс цитування).