ГОВЕРЛА - НАША ПІДКОРЕНА ВЕРШИНА
Колектив ВАІТ (реанімації) – це не просто медичний персонал, об'єднаний спільним місцем роботи, а справжня професійна команда, в якої є своя підкорена вершина!
На Говерлі

Ідея колективного сходження на найвищу вершину України – Говерлу в переддень професійного свята Дня медичного працівника виникла як спосіб вирватись із повсякденності, одноманітності буднів, здобути віру у власні сили, згуртованність. Коли приїздиш в гори, треба торувати свій шлях до вершин, адже кожна, нехай невелика перемога над собою – це вчинок. Тут, на підкореній висоті серед мальовничих Карпат відчуваєш велич нашого краю, відрізняєш справжні людські цінності, розумієш повноту життя і те, наскільки ми взаємозалежні в цьому світі і як важливо за будь-яких обставин знаходити в собі резерви і зуміти почути іншого. Ми з'ясували для себе, що колектив реанімації – це не медичний персонал, просто об'єднаний спільним місцем роботи, а справжня професійна команда, в якої є своя підкорена вершина, а сходження стало нашою традицією.

Говерла і колектив ВАІТ РОКЛ
А.Мельничук на Говерлі з прапором ГОААРО
ГОВЕРЛА - наша підкорена вершина-2019, лікар анестезіолог ВАІТ Юрій Безпалько
ГОВЕРЛА - наша підкорена вершина! Колектив ВАІТ
Вже традиційним стало щорічне  сходження на Говерлу - свою вершину. Анатолій Мельничук, завідувач відділення АІТ Рівненської обласної клінічної лікарн
КАНІВ - ШЛЯХОМ ТАРАСОВОЇ ПРАВДИ
в Каневі, на Тарасовій горі

Місце на Дніпровій кручі в Каневі, на Тарасовій горі, яку ми відвідали колективом відділення, стало священним для кожного українця. Туди приходять як на прощу, бо Шевченко – це Геній, який вмістив Україну в собі, поет, що ввібрав любов та біль цілого народу, тугу за тією країною, якої немає. Шевченко мав таку напругу любові до Батьківщини, що ця енергетика живе і досі та дає нам надію. Її відчуваєш в Кирилівці та Моринцях – місцях дитинства Тараса, відчуваєш у садибі Енгельгардта, біля тисячолітнього дуба, мовчазного свідка перших уроків життевої правди майбутнього батька нації.

Колектив ВАІТ відвідав Національний парк "Софіївка", що в Умані. Мальовничий гідний подиву куточок, який цілком справедливо здобув право називатись чудом України.

БІЛЯ ТАРАСОВОГО ДУБА
КОЛЕКТИВНИЙ ТУРИЗМ в ЗАКАРПАТТЯ 

Туристичний маршрут через Закарпаття, "чарівний край Черемоша й Прута", відновлює не лише фізичні, але й духовні сили.
Чудові краєвиди, водоспади, сонячне світло, свіже повітря, буйноцвіття і пишна природа дали нам справжню насолоду від відпочинку!

Закарпаття багате своїми унікальними звичаями, обрядами, ремеслами, традиціями виноробства, дивовижне сьогоднішнім переплетінням різноманітних культур та мов – це нам Богом дана Земля, наша прекрасна Україна.

Колективні туристичні поїздки ВАІТ РОКЛ в Закарпаття
Колективні туристичні поїздки ВАІТ РОКЛ в Закарпаття
Колективні туристичні поїздки ВАІТ РОКЛ в Закарпаття
КРАЄЗНАВЧИЙ ТУРИЗМ

Колектив ВАІТ відвідав Свято–Георгіївський монастир на Козацьких Могилах на запрошення архімандрита, ректора Рівненської духовної семінарії, настоятеля Свято-Георгіївського монастиря Олексія Мензатюка.
Козацькі Могили - місце святе для кожного співвітчизника- національний пантеон, де покоїться найбільше в Україні козаків та селян, що загинули під час Берестецької битви. Це наша поразка, яка в стократ дорожча, ніж перемога. Велика трагедія одержимих воїнів і славетних полководців. Коли вдивляєшся в минуле свого народу і задумуєшся, що саме робить Україну Україною, то розумієш, що це перш за все наша віра - духовний фундамент нації. 

Колектив ВАІТ в Свято–Георгіївському монастирі: з архімандритом, ректором Рівненської духовної семінарії, настоятелем Олексієм Мензатюком
Колектив ВАІТ на Козацьких Могилах, с. Пляшева Рівненської області
ЯК ВАІТ "ВІДФУТБОЛИЛИ" СТРЕСИ ТА ВТОМУ
футбол, грають лікарі-анестезіологи відділення АІТ

Постійно перебуваючи на сторожі людського здоров'я та рятуючи життя хворих, медичні працівники й самі нерідко стають жертвами виснаження та знесилення. Чи не щодня у стресових ситуаціях доводиться працювати лікарям-анестезіологам та хірургам, чиї професії у всьому світі вважаються найризикованішими та найінтенсивнішими у медицині. Свій вихід із ситуації знайшли й лікарі Рівненської обласної клінічної лікарні: вони "відновлюються", граючи у футбол.

– Якось ми, ніби збоку, поглянули на наш лікарський колектив і зрозуміли, що щоденна напружена робота нас "ліквідовує", – розповідає завідувач відділення АІТ Рівненської обласної клінічної лікарні Анатолій Мельничук. – Люди починають втрачати здоров'я, і з цим треба щось робити.
Отож на одному із засідань обласної Асоціації анестезіологів ми вирішили боротися з такими шкідливими "звичками", як виснажлива робота, малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, побутові проблеми, які, до речі, "ламають" наше здоров'я не менше, аніж куріння та вживання алкоголю. І як один з варіантів, запропонували пограти у футбол. Відтоді минуло майже 10 років. І сьогодні лікарі-футболісти вже кажуть про певні здобутки. А ще з гумором пригадують, як все починалося і як вони грали на якомусь горбатому клаптику землі поруч з центральним стадіоном, на який їх – "любителів" – не пускали.

грають лікарі-анестезіологи відділення АІТ
лікарі-спортсмени РОКЛ
командний дух лікарів формує спільний активний відпочинок

Зіграність, почуття ліктя, вміння володіти м'ячем, віра в колективний успіх - складові успіху. Починаючи займатися спортом, навіть не очікували, що наше захоплення переросте у щось більше й серйозніше. Але тішимося, що зробили ставку на футбол, адже ми фізично почали краще почуватися, додалося снаги й енергії, позбулися пригніченості. Навіть на роботі з'явився якийсь інший настрій.

У складі двох команд лікарів РОКЛ грають лікарі-анестезіологи відділення АІТ Анатолій Мельничук (завідувач відділення), Віктор Здробилко, Іван Левчук, Олександр Гнатюк, Олександр Бучак, Руслан Бугайчук, Сергій Слива, Юрій Безпалько, Олександр Карпець та лікарі-травматологи Юрій Циплінський і Микола Новак, лікар-хірург Центру лапароскопічних та міні-інвазивних хірургічних втручань Олександр Потійко, підприємець (працює в галузі постачання медичного обладнання) Юрій Ковальчук.

командний дух лікарів формує футбольна команда, спільний активний відпочинок
командний дух лікарів РОКЛ формує футбольна команда, спільний активний відпочинок
теніс, активний відпочинок лікарів РОКЛ
ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК НА БУКОВЕЛІ

Колектив ВАІТ (реанімації) підтримує активний відпочинок, що вимагає рівномірного напруження всіх м'язів організму, згуртовує, зміцнює нервову систему, відновлює сили і заряджає енергією!

Колектив АІТ РОКЛ на Буковелі
Буковель, ГОААРО
Колектив АІТ РОКЛ на Буковелі
Колектив АІТ РОКЛ на Буковелі
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
Всесвітній день вишиванки у ВАІТ РОКЛ

Таким був Всесвітній день вишиванки у ВАІТ РОКЛ — ми зробили цей день яскравим!
20 травня 2021 року.

Ми шануємо і зберігаємо споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу - з шаною, гордістю та любов'ю!

ВІДПОЧИНОК ВОЄННОГО ЧАСУ
Підземний світ АРТ ГАЛЕРЕЇ Костянтина Качановського у захисному укритті лікарні РОКЛ

Підземний світ АРТ ГАЛЕРЕЇ Костянтина Качановського у захисному укритті лікарні РОКЛ. Бомбосховище №65055 загальною площею 828 м2 може одночасно вміщати 300 осіб.  Має спеціально обладнану операційну, загальне електропостачання та електроосвітлення, автономне живлення, централізоване водопостачання.

професор анестезіології та медицини з Чикаго Ром Стівенс, фахівець з військових травм і трансфузіології.

Війна внесла свої корективи у всі ланки нашого життя. Тепер у захисному укритті КП «РОКЛ ім. Ю Семенюка» РОР АРТ ГАЛЕРЕЇ  ми приймаємо почесних гостей, тут проходять нагородження і благодійні заходи зі збором коштів для ЗСУ.. Наш гість - професор анестезіології та медицини з Чикаго Ром Стівенс, фахівець з військових травм і трансфузіології.

СТАРОВИННЕ ДУБНО: ЗАМОК І ТАРАКАНІВСЬКИЙ ФОРТ

Навчаючи українських анестезіологів і ділячись з ними досвідом, американський професор анестезіології, бойовий медик Ром Стівенс навчається також. З великим захопленням він вивчає українську мову та історію багатовікової боротьби українського народу з московитами за державність. У свій другий приїзд на Рівненщину в лютому 2023 року, якраз на річницю російської повномасштабної агресії, шановний  гість знайшов час для ознайомлення з історичною спадщиною  – відвідав старовинне місто Дубно, яке вперше згадується в Іпатіївському літописі під 1100 роком.
Разом з Головою правління ГО "Асоціація анестезіологів Рівненської області", завідувачем відділення АІТ РОКЛ Анатолєм Володимировичем Мельничуком, завідувачем відділення АІТ Дубенської міської лікарні Юрієм Івановичом Клименко та анестезіологом ВАІТ РОКЛ Андрієм Володимировичем Рижковським (незмінним перекладачем) Ром Стівенс оглянув один із найстаріших замків України - Палац Любомирських на території неприступної фортеці-замку роду князів Острозьких XV ст., а також пам’ятку фортифікаційного мистецтва XIX століття Тараканівський форт (Нова Дубенська фортеця), розташований на околиці села Тараканів у мальовничій місцевості над річкою Іквою. Враження якнайкращі!

Асоціація анестезіологів
Рівненської області
© 2010-2021
Правління: 33007 Україна,
м. Рівне, вул. Київська, 78-Г
Відділення АІТ РОКЛ
телефон: (0362) 64-38-34
e-mail: goaaro@gmail.com
Приєднуйтесь на Facebook!
Оперативна розробка вебсайтів
розробка сайта:
веб-студія "ОЛЬГА-Прес"