АСОЦІАЦІЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Голова правління громадської організації «Асоціація анестезіологів Рівненської області
Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії (реанімації) РОКЛ

МЕЛЬНИЧУК АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Заслужений лікар України
Очолює відділення з 1990 року.
Категорія ВИЩА
Загальний стаж - 31 рік
Стаж по спеціальності - 31 рік
ОУОЗ обласний позаштатний анестезіолог-реаніматолог Рівненського обласного Управління охорони здоров'я

Мельничук Анатолій Володимирович, 1956 року народження, закінчив Тернопільський медичний інститут в 1979 році по спеціальності лікувальна справа. В 1979-1980 рр. проходив інтернатуру на базі Рівненської обласної лікарні по спеціальності хірургія. З 1979 року по 1990 рік працював лікарем-анестезіологом у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської обласної лікарні. У 1990 році колективом відділення анестезіології та інтенсивної терапії (реанімації) Рівненської обласної лікарні був обраний на посаду завідувача даного відділення, де працює по даний час.
У 1994 році атестаційна комісія МОЗ України присвоїла йому  вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності “Анестезіологія”. На посаді завідувача бере участь як в лікувальній роботі з реанімаційними хворими, так і в анестезіологічому забезпеченні операцій, діагностичних та лікувальних маніпуляцій.

Володіє технікою спинномозкової та епідуральної анестезії. Освоїв методику запису та розшифровки ЕКГ та постійного кардіомоніторного спостереження, техніку пре- і паратрахеальних блокад при астматичному статусі. Широко застосовує методику повного парентерального харчування, прямого переливання крові, інфузійно-трансфузійної та дезінтоксикаційної терапії при різних патологічних станах.

Володіє методиками ультрафіолетового та внутрішньосудинного лазерного опромінення крові.

З 1980 року приймає участь в наданні виїздної консультативної допомоги по лінії відділення екстреної та планової консультативної допомоги на важкі випадки. За рік виконує біля 30 виїздів з приводу різних станів, що вимагають невідкладної реанімаційної та анестезіологічної допомоги. При потребі надає допомогу по евакуації тяжких хворих в обласну лікарню.

Став ініціатором та виконавцем створення першого на Україні спеціалізованого реанімобіля за европейськими стандартами, який успішно пройшов всі випробування та був продемонстрований в МОЗ України, де отримав найвищу оцінку.

На посаді головного позаштатного анестезіолога області виконує ряд обов'язків по покращенню анестезіологічної допомоги – регулярно проводить планові виїзди в райони по перевірці стану анестезіологічної служби, відділень та палат інтенсивної терапії, приймає участь в підготовці та регулярному проведенні засідань з районними анестезіологами.

Один з ініціаторів та учасників створення Наказу № 303 МОЗ України, який регламентує роботу анестезіологічної служби України. Підготовлені та проведені 2 виїздні цикли по підвищенню кваліфікації КМАПО на базі Рівненської обласної лікарні лікарів-анестезіологів області.

Впроваджена та регулярно обновлюється електронна база даних по обліку анестезіологічних кадрів області, апаратури відділень анестезіології та інтенсивної терапії, та палат інтенсивної терапії області, статистичні дані.

Проведена колегія в управлінні охорони здоров'я по наданню анестезіологічної допомоги та інтенсивної терапії населенню області, за участю головних лікарів лікувально-профілактичних закладів області та районних анестезіологів. 

Проводиться підготовка відділень анестезіології та інетнсивної терапії області та міст до акредитації.

Розпочата робота по впровадженню модемного зв'язку між відділеннями анестезіології та інтенсивної терапії області та міст, що необхідний для надання консультативної анестезіологічної допомоги та інтенсивної терапії населенню області.
Активно приймав участь в усіх З'їздах анестезіологів України, Національних конгресах анестезіологів України, пленумах анестезіологів України, конференціях асоціації анестезіологів України з міжнародною участю. 

Приймає участь в створенні та випуску Українського анестезіологічного журналу "Біль та знеболення", інших методичних публікацій. Регулярно проробляє і реферує монографії та періодичну літературу по свій та суміжним спеціальностям на російській та англійській мовах, яка поступає в обласну медичну бібліотеку, по лінії МБА та Інтернету. Проводить ехо-конференції та активно приймає участь в Інтернет-конференціях як в Україні так і за кордоном. Приймає активну участь в санітарно-просвітницькій роботі серед хворих, що знаходяться на лікуванні в відділенні, а також серед населення м. Рівне та Рівненської області.

На посаді головного анестезіолога провів створення мережі відділень А.І.Т. в області, запровадив повну інформативність анестезіологічного простору області. Був одним із ініціаторів створення Асоціації анестезіологів України.

Створив асоціацію анестезіологів Рівненської області, де був обраний головою асоціації. На посаді голови асоціації проводить активну роботу по насиченню новітніми технологіями, інформацією, методиками анестезіології та інтенсивної терапії. 

В час становлення незалежності України був обраний депутатом першого скликання  Рівненської обласної Ради.

Нагороджений численними грамотами: Рівненської обласної ради, обласної держадміністрації, та двічі МОЗ України.

Користується заслуженою повагою колег та жителів міста, пропагує здоровий спосіб життя в колективі: заняття фізкультурою та спортом, туризмом, гірськолижним спортом, футболом.
За внесок в розвиток практичної медицини України та області в 2007 році Мельничуку Анатолію Володимировичу було присвоєне почесне звання «Заслужений лікар України».


За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви нагороджений Патріархом Київським і Всієї Руси-України Філаретом – орденом Святого Юрія Переможця а колектив відділення нагороджений Благочинною грамотою.

 
 
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 

Make a free website with Yola