АСОЦІАЦІЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (реанімації) РОКЛ

Відкриття реконструйованого відділення

В травні 1990 року з відділення АІТ була виділена спочатку в окремий підрозділ, а потім в окреме відділення детоксикація на 10 ліжок (завідувач відділення МАРТИНЮК В.М.)
А відділення А.І.Т., після ремонту, проведеного силами колективу, 30 грудня 1991 року перемістилося на другий поверх кардіологічного корпуса, розгорнуте на 12 ліжок.

В 2005 році проведено довгожданий ремонт-реконструкцію відділення за сучасними будівельними технологіями. Тепер у відділенні функціонує централізована вентиляція з комп'ютерним регулюванням кондиціювання, підігріву та фільтрування повітря, налагоджено автономний внутрішній зв'язок, всі підрозділи комп'ютеризовані, кожна палата обладнана окремим санвузлом.

Фактично відділення має можливість розгорнути 16 ліжок. У складі відділення функціонує експрес-лабораторія, обладнана сучасними аналізаторами.

На сьогоднішній день у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської обласної лікарні працює 100 чоловік, з них 19 лікарів.
Завідувач відділення Мельничук Анатолій Володимирович.

Старший анестезист Іщук Олександр Петрович.


 

Відділення АІТ (реанімації) надає допомогу пацієнтам, які потребують інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення оперативних втручань в лікарні при різних захворюваннях. За рік відділенням проводиться 2700 планових та ургентних загальних знеболювань різних видів.

Колектив відділення АІТ вдячний всім спонсорам які приймали участь в підготовці,
в проведенні, та допомозі в життєдіяльності відділення на сьогодні.

 

 
 
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 

Make a free website with Yola