АСОЦІАЦІЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Основоположник анестезіологічної служби в Україні
Тріщинський Анатолій Іванович
1923 - 2009 

 

«Лікарю  душ і тіл, Христе Спасителю наш! З щирим і журливим серцем до Тебе звертаємось і з сльозами Тебе благаємо: зціли хворість, заспокой душевні і телесні страждання рабів Твоїх…» - з такими словами до Господа звертається церква за тих прихожан, яких  знемагають тенета хвороби. В Ваші руки Господь довірив лікувати тіло людини. Нехай буде благословенна Богом Ваша праця, щоб піднімати з ложа недуги тих, які обтяжені тілесними хворобами. З повагою до Вашої праці.

Євсевій,

митрополит Рівненський і Острозький Української Православної Церкви Київського Патріархату

 

Глумчер Фелікс Семенович
Президент Асоціації Анестезіологів України,        
Завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету імені академіка О. О. Богомольця, доктор медичних наук, професор,лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений лікар України 

З великою повагою вітаю колег з Рівненської області. Анестезіологи Рівненщини на чолі з головним спеціалістом п.Мельничуком А.В. завжди були одними з передових в галузі анестезіології та інтенсивної терапії в Україні. Від усього серця бажаю Вам могутнього здоров’я,  плідної праці на благо нащих хворих, матеріальних здобутків та всього самого кращого.

 

Кисіль Володимир Миколайович
Головний лікар Рівненської обласної клінічної лікарні, Заслужений лікар України

Щира подяка та низький уклін, вам дорогі колеги, за невтомну та сумлінну працю. Нехай щастя та добробут не обминають ваші оселі, здоров’я та благополуччя вам та вашим родинам.
З повагою,
Головний лікар
Рівненської обласної клінічної лікарні

 

Семенюк Юрій Степанович
Завідувач Центру малоінвазивної хірургії Рівненської обласної лікарні, головний хірург Рівненської області, професор  Доктор медичних наук,
Заслужений лікар України 

 

ТІТОВ Іван Іванович
завідувач кафедрою анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університета, професор, Доктор медичних наук

 

ГЛАДКЕВИЧ Надія Федорівна
Генеральний директор ЗАТ «РЕНОМЕ»

Я дуже рада, що в нащій області є таке відділення міжнародного  класу. Прекрасний колектив професіоналів не байдужих до людей,  які знаходяться в постійному пошуку і реалізації нових ідей і технологій в лікуванні людей. З ними я почуваюся захищеною, адже знаю, що завжди можу розраховувати на їхню висококваліфіковану допомогу. Таких людей хочеться підтримувати у всіх їх починаннях. Знаю, що їх поважають люди. Нехай береже Бог.

 

Шлапак Ігор Порфирійович
вице-президент Асоціації анестезіологів України, завідувач кафедри анестeзіології та інтенсивної терапії НМАПО ім. П.Л.Шупика, професор, голова спеціалізованої Вченої Ради по захисту докторських і кандидатських дисертацій, Заслужений діяч науки і техніки України.

Справедливо вважають, що історія – це наука про майбутнє. Ми повинні знати свою історію – історію народу сім’ї, професії… Дякувати Господу, наше суспільство вступило в пору відновлення історичної памяті, тому склід вітати видання  книги про історію анестезіологічної служби Рівненської обласної клінічної лікарні, яка багата на людей достойних і професійних.

Харченко Леонід Аполлонович
Директор Українського медичного центру інтенсивної терапії сепсису. Заслужений лікар України, кандидат медичних наук.

Ми всі є послідовниками засновника анестезіологічної служби України, декілька десятиліть її незмінного головного спеціаліста МОЗ України А.І.Тріщинського.  Однією із мрій, яку втілив в життя професор А.І.Тріщинський було створення центру лікування сепсису, що біло зроблено в 2000 році. За час нашої роботи ми накопичили певний досвід в діагностиці і лікуванні цього важкого захворювання. Ми госпіталізуємо на сьогодні всіх жителів України, а також консультуємо хворих в інших лікарнях. З великою повагою відносимось до лікарів Рівненщини, як чуйних та вдумливих.

Гнатів  Володимир Володимирович
професор кафедри хірургії з урологією та анестезіологією Тернопільського державного медичного університета ім. І.Я.Горбачевського

Якщо перефразувати  вислів А.П.Чехова, то і у медичному колективі все повинно бути прекрасним. Хочу відмітити, що колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської обласної лікарні близький до цього ідеалу. Матеріальна база одна з кращих в Україні; тут працюють чудові самовіддані люди; відносини між медиками дружні, роботу свою вони виконують дуже професійно. А об’єднує і гармонізує колектив рідкісна для наших часів субстанція – висока духовність. Виробничих і творчих успіхів, особистих гараздів, здоров’я і світлого майбутнього Вам, дорогі колеги.

 

Поліщук Микола Єфремович
Міністр охорони здоров’я України


В цей гарний день відкриття відділення хочу побажати успіхів, натхнення, бажання та радості в роботі.
Успіхів Вам  друзі! 

Бойко Віталій Ярославович
Начальник управління охорони здоров’я, Рівненської обласної державної адміністрації, лікар-анестезіолог

Історія анестезіології краю – це не тільки впровадження нових медичних технологій, а й долі конкретних людей, їх професійні перемоги, болісні втрати…  Як анестезіолог за фахом, знаю, що ваша робота вимагає повної самовіддачі. Адже критична медицина для мислячих та відповідальних професіоналів, що вміють почути думку іншого та бути на крок попереду. Це праця, яка не рілко випробовує  на міцність. Поділяю ваше прагнення згадати тих, хто впродовж життя свою енергію, досвід віддавали нашій загальній справі. Колективу відділення бажаю здоров’я, удачі. Вірте, що вдячність за таку нелегку, по-справжньому неоціненну роботу повернеться Вам сторицею.

Андріюк Олександр Моісейович
Меценат, Депутат Рівненської обласної ради

Нехай з покоління в покоління передається сумління Вашої праці і професіоналізму, щирість Вашої душі та відповідальна боротьба за життя і здоров’я кожної людини, а запорукою на цьому нелегкому шляху, де безсонням виснажені очі, залишається Ваша висока моральність!, яка так необхідна нашому суспільству.

Опанасюк Емілія Олександрівна
Директор Рівненської філії акціонерного банку "УКООПСПІЛКА"

Професія лікаря – одна з найблагородніших професій. Анестезіологи реаніматологи – це лікарі які все життя мають справу, з прикордоннями між життям  і смертю станами, тому, що реаніматологія  - це мистецтво повернення життя людині. Професіонали відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської обласної клінічної лікарні, а це висококваліфіковані лікарі, середній та молодший медичний персонал – це люди, які всім серцем відданні справі і все своє життя присвятили служінню на благо людям. Вони завжди тримають руку на пульсі і готові кожну хвилину зробити неможливе заради життя людини. Це найобдарованіші спеціалісти своєї справи!!!

Підгірний Ярослав Михайлович
доцент, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

Мельничук Юрій Володимирович
Заслужений архітектор України

Чомусь прийнято рахувати, що доля країни, народу  твориться десь-там в столицях, впливовими людьми, вигадавшими героями.
А між тим нашу біографію, свій час ми  робимо самі, він залежить від людей, що поруч, їхнього внутрішнього настрою, здатності, на справжній вчинок.  Знаючи  Ваш колектив, розумієш, що світ тримається не на дрібній конкуренції, а на людях, що живуть працею в злагоді з собою, довірі та щирості.
Бажаю, щоб ви за будь-яких обставин знаходили точку опори в цьому житті. Здоров’я вам, міцно утримуйте свою професійну планку. Нехай доля завджи буде прихильною до вас. 

ШЕРЕТЮК Валерий Миколайович
Декан історико-соціологічного факультета, кандидат історичних наук, доцент РДГУ

У добу загальної суєти, морі людських страстей, суспільних, політичних та економічних криз як острів професійної стабільності й чіткості сприймається налагоджене життя відділення анестезії та інтенсивної терапії Рівненської обласної клінічної лікарні. Саме у відділенні в чергове довелося відчути парадокс життя, коли в силу сумних обставин потрапляєш в медичний заклад  і не лише спостерігаєш глибоку людяність, увагу до пацієнта, а й знаходиш серед працівників справжніх для себе друзів. Очільники відділення - професійні спеціалісти, яким приємно тиснути руку, спокійно дивитися у вічі, а колектив – збалансована команда однодумців, яка діє в усіх ситуаціях оперативно і злагоджено. Ці люди вміють працювати, і можна стверджувати, що вони вміють жити і живуть не дарма, рятуючи життя іншим, кладучи на плаху доброту і силу серця.

 
 
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 

Make a free website with Yola