Відділення АІТ РО

Комунальний заклад
«Пологовий будинок
»
Рівненської міської ради

Головний лікар -
Сулімовський Сергій Іванович,

(0362)62-91-73, 

Polbodrmr@gmail.com

Заступник головного лікаря
з медичної частини -
Голуб Ольга Іванівна,

(0362)62-91-76, 

Polbodrmr@gmail.com

Відділення анестезіології
та інтенсивної терапії

Лікарі відділення

Шуляк Олександр Олександрович

Горовой Ігор В’ячеславович

Горбуль Юлія Юріївна

Сестри медичні інтенсивної терапії:

Войтко Євгенія Ігорівна, друга кваліфікаційна категорія

Головенко Тетяна Миколаївна, вища кваліфікаційна категорія

Гончар Інна Миколаївна, вища кваліфікаційна категорія

Дзівак Оксана Миколаївна, перша кваліфікаційна категорія

Коробчук Юлія Анатоліївна, вища кваліфікаційна категорія

Корніюк Марія Олегівна

Лозицька Тетяна Миколаївна, перша кваліфікаційна категорія

Лущевська Ольга Василівна, перша кваліфікаційна категорія

Подвишенна Наталія Анатоліївна, вища кваліфікаційна категорія

Костюкевич Ольга Іванівна, вища кваліфікаційна категорія

Полякова Юлія Євгеніївна, вища кваліфікаційна категорія

Рижковський Андрій Володимирович

Симончук Леся Володимирівна, вища кваліфікаційна категорія

Стояновіч Вікторія Вікторівна, друга кваліфікаційна категорія

Черних Іванна Сергіївна, друга кваліфікаційна категорія

Форманюк Ірина Олександрівна, перша кваліфікаційна категорія

Сестра–господиня - Косинець Галина Лаврентіївна

33018,
м. Рівне 
вул. Медична, 7,
(0362)62-92-74

Завідуючий відділенням -
Сумовський Олег Миколайович

Оніщук Павло Григорович

Тихонюк Михайло Іванович

Кравець Руслан Анатолійович

Старша сестра медична - Марчук Вікторія Валентинівна

 

Сестри медичні анестезисти:

Гавула Ольга Анатоліївна, вища кваліфікаційна категорія

Іверук Наталія Михайлівна, вища кваліфікаційна категорія

Костюкевич Ольга Іванівна, вища кваліфікаційна категорія

Косинець Юлія Володимирівна 

Петрушок Людмила Миколаївна, вища кваліфікаційна категорія

Охмак Олена Миколаївна

Табачук Вікторія Володимирівна, вища кваліфікаційна категорія

Готліб Катерина Василівна, друга кваліфікаційна категорія

Молодші сестри по догляду за хворими:

Гамула Тетяна Валентинівн

Самчук Галина Миколаївна

Семенюк Тамара Леонтіївна

Ступак Оксана Анастасіївна

Підлисецька Олена Арсентіївна

Устінова Наталія Михайлівна

Make a free website with Yola