Відділення АІТ РО

Комунальний заклад
«Дубенська центральна районна лікарня»

Головний лікар -
Табачук Віталій Петрович,

(03656)4-95-29, 

crl.dubno@meta.ua

Виконуючий обов’язки заступника головного лікаря по медичній частині -
Степановський Володимир Володимирович,

(03656)4-23-08, 

crl.dubno@meta.ua

Відділення анестезіології
та інтенсивної терапії

Лікарі відділення

Галій Віталій Олександрович

Степановський Богдан Іванович

Клименко Юрій Іванович

Глущук Валентина Василівна

Сестри медичні-лаборанти:

Стрільчук Світлана Миколаївна, вища кваліфікаційна категорія

Тимощук Світлана Петрівна, вища кваліфікаційна категорія

Фельдшери-лаборанти:

Петросюк Галина Леонідівна, вища кваліфікаційна категорія

Саюк Раїса Артемівна, перша кваліфікаційна категорія

Купріна Наталія Пантелеївна, вища кваліфікаційна категорія

Молодші сестри медичні-лаборанти:

Морозова Ангеліна Федорівна

Климюк Лариса Юріївна

Сестри медичні інтенсивної терапії:

Свінтозельська Валентина Володимирівна, вища кваліфікаційна категорія

Аржаних Тетяна Олександрівна

Ковальчук Людмила Олександрівна, перша кваліфікаційна категорія

Андрощук Вікторія Олексіївна, вища кваліфікаційна категорія

Костюренко Віра Вікторівна

Іванова Ала Василівна, вища кваліфікаційна категорія

Головчук Алла Сергіївна, вища кваліфікаційна категорія

Дмитрук Анна Миколаївна, перша кваліфікаційна категорія

Ковальчук Наталія Миколаївна, перша кваліфікаційна категорія

Іващук Лариса Іванівна, вища кваліфікаційна категорія

Завідуючий відділенням -
Кухарук Микола Миколайович

Коцюба Богдан Теодозійович

Табачук Віталій Петрович

Тимощук Ігор Олександрович

Старша сестра медична - Старик Галина Федорівна

Сестри медичні анестезисти:

Кондратюк Людмила Петрівна, вища кваліфікаційна категорія

Хоменко Марія Михайлівна, вища кваліфікаційна категорія

Юхимчук Галина Трохимівна, вища кваліфікаційна категорія

Ралець Оксана Йосипівна, вища кваліфікаційна категорія

Ляшук Олена Юріївна, перша кваліфікаційна категорія

Мервінський Микола Миколайович, вища кваліфікаційна категорія

Івчук Тетяна Василівна

Іващук Лариса Іванівна

Сестра–господиня - Копоть Тетяна Онуфріївна

Молодші сестри по догляду за хворими:

Ліщук Галина Володимирівна

Король Алла Св’ятославівна

Гуч Ніна Іллінічна

Хровст Валентина Георгіївна

Музика Людмила Миколаївна

35600,
Рівненська обл.,
м. Дубно,
вул. Львівська, 73,
(03656)4-93-13

Make a free website with Yola